Foto | Rooney duke fjetur pranë vajzave gjysmë të zhveshura zbulohen pasi policët heqin hetimin për shantazh

WAYNE Rooney shihet duke fjetur në një dhomë hoteli, ndërsa vajzat gjysmë të zhveshura vallëzojnë rreth tij, videot e reja të lëshuara pasi policët hoqën një hetim shantazhi.

- Advertisements -

Kontabilistja e trajnuar Elise Melvin, 21 vjeç, mund të shihet duke pozuar pranë legjendës së Anglisë pasi ai ra në gjumë brenda dhomës së hotelit të dielën në mëngjes. Pals Brooke Morgan dhe modelja Tayler Ryan, të dy 21 vjeç, gjithashtu bënë fotografi me futbollistin pasi të gjithë ata pinë së bashku në një klub nate në qendër të qytetit.

Treshja e vajzave mbetet e fshehur sot pasi Policia e Cheshire natën e kaluar konfirmoi se nuk ishin kryer shkelje – dhe hodhi hetimin.

Snapchat

Ndërkohë e ardhmja e Rooney si shefi 4.5 milion  i Derby County është në dyshim pasi klubi u tërhoq për shkak të fotove.  Rooney më herët kishte pohuar se ishte viktimë e një “trupi” dhe bëri një raport zyrtar në polici pasi këmbënguli se nuk bëri asgjë të keqe.

Snapchat

Policia Cheshire më herët konfirmoi se po shqyrtonte një ankesë shantazhi. Nuk besohet se pretendimi në lidhje me vajzat me të cilat është paraqitur Rooney. Por natën e kaluar u zbulua se kishte hedhur poshtë pretendimin e shantazhit në një kthesë dramatike – dhe tha se nuk do të ndërmerreshin më veprime policore.

LEXO EDHE:

Back to top button