Genta Ismajli ndan me ndjekësit një tjetër paraqitje nga klipi i ri

Genta po vjen me këngë të re.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po i rikthehet projekteve të reja pas njëviti pauzë, shkruan lajmi.net.

Ajo tashmë ka nisur xhirimet e klipit të ri dhe po ndan pamje me ndjekësit në Instagram.

Së fundmi e ka marrë vëmendjen me paraqitjen pasi duket elegante dhe me një stil tejet të veçantë në të njëjtën kohë.

Kënga “Zjarr” e publikuar vitin e kaluar ishte pëlqyer nga publiku.

View this post on Instagram

🤔🤔 e 🥰 me ❤️

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

LEXO EDHE:

Back to top button