Hasbulah u zemërua me një fëmijë që i shtrëngoi faqen

Hasbula Magomedov konsiderohet si një nga yjet më të mëdha të internetit, ndërsa së fundmi është regjistruar reagimi i tij pasi një fans i kapi faqen.

Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, Hasboula pozon me një turmë fansash. Ndërkohë, një djalë iu afrua dhe i shtrëngoi faqet.

Kjo nuk i pëlqeu Hasbulahut, ndaj ajo i hodhi një vështrim të zemëruar dhe e kërcënoi me gisht. 19-vjeçari Hasboula së fundmi nënshkroi një kontratë pesëvjeçare me UFC. Për shkak të një çrregullimi të rrallë gjenetik, edhe pse është 19 vjeç, duket si fëmijë, por kjo i solli statusin e një sensacioni botëror.

Ai ka mbi 4.5 milionë ndjekës në Instagram dhe merr mijëra pëlqime dhe komente me çdo foto që poston.

Sponsorët i paguajnë shuma të mëdha për të promovuar produktet e tyre, dhe ai gjithashtu shpesh shkon në udhëtime me pagesë nëpër botë dhe shëtit me avionë dhe makina private luksoze.

Mesa duket, Hasboulah do të ketë një detyrë speciale në UFC dhe nuk do të luftojë. Në kontratën e tij thuhet se ai do të jetë i pranishëm në të gjitha eventet e UFC-së dhe paraqitjet mes luftimeve.

 

LEXO EDHE:

Back to top button