Italia nuk gjen qetësi, goditet sërish nga dy tërmete

Italia nuk gjen qetësi, goditet sërish nga dy tërmete

Një ditë më parë u godit nga një tërmet i fortë me magnitudë 5.7, i cili u shoqërua me disa pas tërmete.

Ndërkohë që ditën e stome kanë rënë dhe dy tërmete të tjerë sërish në zonën e Riminit, njëri me magnitudë 4.5 dhe tjetri me magnitudë 3.2.

LEXO EDHE:

Back to top button