Junajted ka gati 4 emra për të zëvendësuar CR7

“Djajtë e Kuq” ende nuk e dinë se si do të jetë e ardhmja e Kristiano Ronaldos. Zërat e shumtë janë se portugezi dëshiron të largohet nga klubi anglez.

Man. Junajted, për të qenë i sigurt, ka filluar të mendojë që tani për një sulmues që të zëvendësojë vendin e lënë bosh nga CR7, gjithmonë nëse largohet.

Mes 4 lojtarëve të përmendur, është ylli brazilian i PSZH-së, Nejmar. Mes emrave të tjerë janë Tonej, Ben Yeder dhe Kallajxhiç.

LEXO EDHE:

Back to top button