Kjo është 22-vjeçarja që dyshohet se e plagosi Vali Corleonen bashkëjeton me të

Kjo është 22-vjeçarja që dyshohet se e plagosi Vali Corleonen bashkëjeton me të

Në orët e para të mëngjesit të sotëm është plagosur Princ Valentino Corleon. Sipas raportit të mjekut Vali është jashtë rrezikut për jetë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një 22-vjeçare e cila dyshohet se e ka shkrepur armën, teksa ka konfiskuar një pistoletë dhe 40 fishekë.

Sot në orët e para të mëngjesit është plagosur Princ Valentino Corleone. Gazeta Insajderi mëson brenda burimeve të sigurta se 22 vjeçarja që shtiu me armë zjarri në drejtim të tij ishte Anita Syla. Sipas këtyre burimeve, ajo ka qenë duke bashkëjetuar me Vali Corleone tash e një kohë.

LEXO EDHE:

Back to top button