Kjo VIDEO ka 17 milionë shikime: Mbushi makinën e tij me ujë dhe filloi të lëvizte nëpër qytet, video u bë virale

Një video virale po përhapet në TikTok të një lëvizjeje jashtëzakonisht të pakuptimtë nga një djalë nga Kalifornia, i cili vendosi të "ftohte" në makinën e tij duke e mbushur me ujë. Pasi kanë mbushur makinën me ujë, kanë nisur të lëvizin.

Një video virale po përhapet në TikTok të një lëvizjeje jashtëzakonisht të pakuptimtë nga një djalë nga Kalifornia, i cili vendosi të “ftohte” në makinën e tij duke e mbushur me ujë. Pasi kanë mbushur makinën me ujë, kanë nisur të lëvizin.

Videoja e postuar në profilin e përdoruesit të TikTok mori 17 milionë shikime dhe 2 milionë pëlqime, si dhe komente të shumta që paralajmëronin njerëzit se mund të ishte shumë e rrezikshme. Po ashtu, krahas paralajmërimeve kanë komentuar edhe ata që kanë bërë shaka për gjendjen e kësaj kompanie.

@duedokk Uber carpool😮‍💨 Subscribe to me❤️‍🔥 @MARK 🥳 @slobnazz ♬ kompa pasión (slowed) – Фрози

“Imagjinoni të ndaleni nga policia”, “Mjeshtra, si do ta zbrazni makinën?”. dhe “Si dole nga makina?” janë disa nga komentet.

@slobnazzzPool in the car😁🚙 Subscribe to me👋🏻♬ Miss You – Oliver Tree & Robin Schulz

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button