Konfiskohet drogë në Novo Sellë të Strumicës, arrestohet dileri

Gjatë ditës së sotme (20.11.2020) zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme -Strumicë kanë kryer kontroll në shtëpinë e 22 vjeçarit D.M. nga fshati Novo Sellë dhe në shtëpinë e gjyshes së tij, gjithashtu në Novo Sellë, dhe në të dyja lokacionet është gjetur dhe konfiskuar sasi e marijuhanës. Personi në fjalë është privuar nga liria dhe ndaj tij do të përgatitet padi adekuate nga Prokuroria Publike.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button