Kosovë/ Shkurte Fejza këndon “Mora fjalë” në Kuvend

Kosovë/ Shkurte Fejza këndon “Mora fjalë” në Kuvend

Pas këngëtarit Ilir Shaqiri, edhe këngëtarja Shkurte Fejza ka kënduar në seancën solemne të Kuvendit të Kosovës për shënimin e 26 vjetorit të Epopesë së UÇK’së.

Fejza ka kënduar këngën “Mora fjalë”.

Paraprakisht, u intonuan himi shtetëror dhe kombëtar.

Në seancën solemne prezentë janë Rifat Jashari, presidentja Vjosa Osmani, ish-presidenti Fatmir Sejdiu, ambasadorë e të tjerë.

LEXO EDHE:

Back to top button