Kroacia mbetet pa një futbollist, para sfidës me Shqipërinë

Reprezentuesi i Kroacisë, Nikola Vllasiç, do të largohet nga kampi i përfaqësueses kroate.

Mesfushori i Torinos e ka humbur Euro 2024 pas konfirmimit të lëndimit nga stafi mjekësor.

Vlasic është lënduar në stërvitje dhe do të jetë jashtë fushave së paku për 1 muaj./Indeksonline/

LEXO EDHE:

Back to top button