Kush është bukuroshja shqiptare që fitoi kurorën “Miss Arbëresha”?

Njerëzit janë përpjekur t’i përshtaten një normaliteti të ri në kohën e COVID-19, duke sjellë një sërë eventesh të rëndësishme ashtu siç ishte dhe ‘Miss Arbëresha’ që u zhvillua së fundi në Itali.

Fituesja e kësaj gare bukurie është Francesca Ferrara. Ajo është vetëm 23-vjeçare dhe i pëlqejnë udhëtimet dhe përvojat e reja, ka punuar në Londër dhe Barcelonë./tch

LEXO EDHE:

Back to top button