Ky do të jetë moti për sot

Ky do të jetë moti për sot

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në vend do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës veriore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 21, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 28 deri në 36 gradë celsius.

 

LEXO EDHE:

Back to top button