Ky është parashikimi i motit për sot

Ky është parashikimi i motit për sot

Moti sot në mëngjes do të jetë i freskët, gjatë ditës me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 15, ajo maksimale do të arrij prej 27 deri në 33 gradë. UV=6

Në Shkup do të mbaj mot i ngjashëm, me diell dhe erë të dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 11, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 33 gradë. /Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button