Maqedonia, gati për sfidën në Tbilisi

Maqedonia, gati për sfidën në Tbilisi

Ekspedita e futbollistëve do të niset drejt Tbilisi të Gjeorgjisë, ku do të zhvillojë sfidën e parafundit të garave në grupe në Ligën e Kombeve. Ndeshja në mes Gjeorgjisë dhe Maqedonisë së Veriut, do të zhvillohet më 23 shtator, në orën 18.00.

LEXO EDHE:

Back to top button