Marash Kumbulla përfundimisht i Interit


Eksperti i merkatos në Itali, Fabrizio Romano, konfirmon se Marash Kumbulla ka arritur marrëveshje personale me Interin. Ai do të firmos me Interin deri në vitin 2025. Tani të dy klubet, Interi dhe Verona janë duke biseduar për një marrëveshje finale.

Marash Kumbulla ka kompletuar një sezon të jashtëzakonshëm te Verona, pjesë e së cilës ka qenë edhe Amir Rrahami, paraqitjet e të cilit kanë qenë për çdo lëvdatë gjithashtu.

LEXO EDHE:

Back to top button