Mesfushori gjerman i mllefosur me barazimin e Realit

Mesfushori i Real Madridit, Toni Kros, është shprehur i pakënaqur me barazimin ndaj Osasunas.

- Advertisment -

“Kontrolluam lojën por nuk krijuam raste, jemi të zhgënjyer dhe të mllefosur. Nuk dua të justifikohem asgjë, ishim dy ekipe në fushë dhe nuk mundëm të bëjmë diferencën”, tha mes tjerash Kroos.

Tani Real Madrid qëndron në pozitën e dytë, një pikë më pak se lideri Atletiko Madrid, por këta të fundit kanë 3 ndeshje më pak të zhvilluara.

LEXO EDHE:

Back to top button