Mexhiti fton simpatizantët e partisë së tij që të mbështesin Taravarin për president

Mexhiti fton simpatizantët e partisë së tij që të mbështesin Taravarin për president

Kreu i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti iu bëri thirrje simpatizantëve që të japin firmën e tyre në mbështetje të kandidaturës së Arben Taravarit, për president të vendit.

“Të gjithë bashkërisht për të mbështetur kandidaturën për President Shqiptar, Arben Taravari. E nderuar strukturë dhe simpatizantë të Lëvizja Demokratike nga gjithë territori i vendit, ftoheni që të gjithë në mënyrë masovike, bashkërisht, SOT (e hënë, 26 shkurt) të mblidhemi dhe në hapësirat përkatëse të KSHZ të komunave ku jetoni, të japim nënshkrimin tonë për kandidaturën e Dr. Arben Taravarit”. NDRYSHIMI PO VJEN! shkruan Mexhiti në Facebook.

LEXO EDHE:

Back to top button