Moti me diell, temperatura deri më 33 gradë


Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Mëngjesi do të jetë i freskët me temperaturë minimale prej 5 -18 gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrij prej 28 deri në 33 gradë celsius.

Edhe në Shkup moti do të jetë me diell. Temperatura minimale do të bie në 13 gradë, derisa ajo maksimale do të arrij deri në 33 grdë celsius.

LEXO EDHE:

Back to top button