Moti me vranësira, temperatura deri më 14 gradë

Moti sot do të jetë me vranësira. Nëpër lugina paradite do të ketë paraqitje të mjegullës. Temperatura maksimale do të jetë prej 7 deri në 14 gradë Celsiusë.

- Advertisment -

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, paradite me vranësira ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Temperatura maksimale do të arrij deri në 8 gradë Celsiusë.

LEXO EDHE:

Back to top button