Moti me vranësira, temperatura deri më 15 gradë

Sot do të mbaj mot me diell dhe vranësira, paradite me paraqitje të mjegullës nëpër lugina, ndërsa pasdite me vranësira të mëdha dhe reshje shiu. Temperatura maksimale do të sillet në interval prej 7 deri në 15 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë paradite me mjegull, gjatë ditës me diell dhe vranësira mesatare. Temperatura maksimale do të arrij deri ën 9 gradë Celsiusë.

LEXO EDHE:

Back to top button