Moti sot

Moti sot

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira lokale.

Do të fryj erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga verilindja. Temperatura minimale do të jetë nga 8 deri në 16, ndërsa ajo maksimale prej 25 deri në 32 gradë.

LEXO EDHE:

Back to top button