Moti sot

Moti sot

Sot në vend pritet të mbajë mot me diell dhe relativisht i ngrohtë me erë të dobët nga veriu.

Temperaturat ditore do të lëvizin nga 17 deri në 24 gradë. Në Shkup dhe rrethinë mot i ngjashëm me temperaturë ditore deri në 20 gradë.

LEXO EDHE:

Back to top button