“Coco” është titulli i bashkëpunimit më të ri ndërmjet Bardhit dhe Durim Malajt

Projekti ka ardhur i kompletuar edhe nga ana vizuale. Xhirimi i videoklipit muzikor është bërë nën regji të Adriatik Asllanit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHI (@bardhi)

Ky realizim muzikor është në vazhdën e hiteve që ka sjellë këtë vit Bardhi, disa prej të cilëve kanë ardhur si duete.

 

LEXO EDHE:

Back to top button