Moti sot me diell, temperature deri më 15 gradë

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira lokale, posaçërisht në pjesët perëndimore. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 8 deri në 14 gradë Celsiusë.

- Advertisment -

Në Shkup do të mbaj mot me diell. Temperatura maksimale do të arrij deri më 11 gradë Celsiusë.

LEXO EDHE:

Back to top button