Moti sot me vranësira dhe reshje shiu

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje shiu, ndërsa në vendet malore do të ketë kushte për reshje bore. Do të fryjë një erë e lehtë veriore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri në 7, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 4 deri në 11 gradë celsius. Mot me shi dhe reshje bore pritet të ketë edhe nesër.

LEXO EDHE:

Back to top button