Motrat Kardashian-Jenner marrin vëmendjen me dukjen e tyre atraktive

Motrat Kardashian-Jenner marrin vëmendjen me dukjen e tyre atraktive

42-vjeçarja e cila në fillim të karrierës së saj pozoi me asgjë tjetër veç gjerdanëve me perla, ishte ‘topless’ në një fustan të bardhë, i cili te pjesa e dekoltesë ishte gati i njëjti me xhirimin e saj të vititi 2007.

Ylli shkëlqeu dekoltenë e saj nën përzgjedhjen e gjerdanëve me perla, me fustanin që mburrej me një siluetë ngjyrë shampanjë, shkruan DailyMail. Një fund i tejdukshëm i përbërë gjithashtu nga gjerdan me perla zbuloi këmbët e holla të bukuroshes kur ajo doli jashtë, ndërsa kishte mbathur edhe një palë taka të bardha dhe një xhaketë të bardhë.

Flokët e saj ishin të stiluara në një topuz elegant dhe ajo kishte aplikuar një makijazh mjaft të theksuar në fytyrën e saj.

Kim u shoqërua nga vajza e saj, North e cila kishte veshur një xhaketë rozë të markës “Chanel” dhe xhinse, të kombinuara me gjerdan me perla ndërsa po shkonte në Met Gala-n e saj të parë.

Nata më e madhe e modës u mbajt si çdo vit tjetër në Muzeun Metropolitan të Artit në New York City të hënën e parë të majit.

Këtë vit, tema e Met Gala ishte “Karl Lagerfeld: A Line of Beauty”. Dizajneri i ndjerë gjerman ishte drejtori kreativ për një kohë të gjatë i markës “Chanel”. Ai u nda nga jeta në moshën 85-vjeçare në vitin 2019.

LEXO EDHE:

Back to top button