MPB jep detaje për të shtënat në East Gate: Janë plagosur dy persona

MPB jep detaje për të shtënat në East Gate: Janë plagosur dy persona

Ministria e Punëve të Brendshme ka dhënë detajet e para lidhur me të shtënat me armë në Qendrën Tregtare “East Gate”.

Sipas informacioneve i plagosur ka mbetur Rade Trajkovski Shtekli dhe një person tjetër.

“Sot (24.10) nga Q.T East Gate është denoncuar se është shtënë ndaj dy personave të cilët me lëndime janë dërguar në spital për ti ofruar ndihmë. Ekipet policore janë në vendin e ngjarjes dhe po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit”, kanë thënë nga MPB.

LEXO EDHE:

Back to top button