Në oborrin e burgut të Tetovës gjendet marijuhanë

Policia e Tetovës ka filluar hetimin për drogën e gjetur në oborrin e burgut të Tetovës. Drogën e ka gjetur një i punësuar i burgut, i cili rastin e ka paraqitur në organet kompetente.

“Dje (01-shkurt) rreth orës 18:30, një punonjës i IKP “Burgu i Tetovës” në SPB Tetovë ka raportuar se në oborrin e këtij institucioni është gjet një qese najlloni me marijuanë. E njëjta është marrë për ekspertizë dhe po merren masa për pastrimin e plotë të çështjes”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

LEXO EDHE:

Back to top button