Në Tabanoc pritet deri në një orë, në Bogorodicë deri në 40 minuta

Në Tabanoc pritet deri në një orë, në Bogorodicë deri në 40 minuta

Në vendkalimin kufitar Tabanoc mëngjesin e sotëm për hyrje në vend pritet rreth një orë, ndërsa në vendkalimin kufitar Bogorodicë prej 30 deri në 40 minuta, kështu njoftoi Lidhja Auto Moto e Maqedonisë (LAMM), shkruan Alsat.

Ndërkohë në vendkalimet tjera kufitare, nga ana maqedonase nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi, Alsat.mk.

LEXO EDHE:

Back to top button