Noizy nuk duroi dot pa komentuar edhe te fotografia e fundit e Bebe Rexhës

Me të brendshme të kuqe, e gjendur në kuzhinë- dy fotografi joshëse të Bebe Rexhës, njëra pas tjetrës, të cilave nuk mundi t’u rezistonte as Noizy. Nëse hyni tani me shpejtësi në profilin e artistes, do të shihni se një ndër komentet më të pëlqyera është ai i reperit.
“Vakt i plotë dhe ëmbëlsirë”, shkruan Noizy.

Kjo në fakt nuk është hera e parë që ky i fundit i shkruan Bebes. Në dhjetorin e vitit të shkuar, këngëtarja publikoi një video të realizuar gjatë xhirimeve të “Baby I’m Jealous”. Në pamjet e shpërndara në Instagram, Rexha shihej e veshur me fustan rozë, ku teksa po sillej në sallën e xhirimeve u ndal dhe mori diçka për të ngrënë.

“E madhe”, i komentoi Noizy.

Po kështu, në 2019-ën, reperi do t’i shkruante sërish. Bebe Rexha ndodhej në një video live në Instagram, kur Noizy komentoi:

“E ki kryt e madh”.

Fundin e 2020-ës u përfol fakti se Bebe, krahas njerëzve më të afërt kishte shtuar në llogarinë e saj në Instagram, edhe reperin Noizy. Disa figura të tjera të njohura shqiptare që Bebe Rexha ndjek janë: Rita Ora, Dua Lipa, Ava Max, Enca Haxhia dhe Seven Saraçi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

LEXO EDHE:

Back to top button