Osmani për vizitë në Serbi, do të takohet me Vuçiqin

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani sot do të qëndrojë për vizitë pune në Republikën e Serbisë, me ç’rast do të ketë takime me nikoqirin e tij, Nikolla Selakoviç, me presidenti serb Aleksandar Vuçiç dhe kryetarin e Kuvendit Popullor, Ivica Daçiç dhe kryeministren, Ana Bërnabiç.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button