Padi penale për armëmbajtje pa leje

Policia e Strugës ka ngritur padi penale ndaj 42 vjeçarit nga Veleshta e Strugës për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale “armëmbajtje pa leje”. Gjatë kontrollit në makinën e N.S. 42 vjeç siç thuhet në njoftimin e SPB -Ohër është gjetur një pistoletë dhe 7 plumba, derisa në shtëpinë e tij janë gjetur edhe tre plumba të tjerë.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button