Parashikimi i maces së zezë bëhet virale në rrjetë

Në mbrëmjë të gjithë tifozët kuqezinj do të jenë me sytë nga Diseldorfi, aty ku do të luhet dueli Shqipëri-Spanjë. Të gjithë shqiptarët presin një fitore, e cila do t’i jepte mundësinë lombëtares së  Shqipërisë për tu kualifikuar në fazën tjetër.

Parashikime të shumta janë bërë për këtë sfidë, por asaj i një mace është bërë virale në rrjet. Në një tavolinë janë të vendosur tre enë qelqi me kokrra, ku në të treja shkruhet: Shqipëri, Barazim, Spanjë. Macja e zezë me pulla të bardha shkon dhe ha tek ena e qelqit me emrin e Shqipërisë, duke parashikuar se do të fitojë kundër “iberikëve”.

LEXO EDHE:

Back to top button