Gjendet një person i vdekur brenda një veture në Sllatinë

Gjendet një person i vdekur brenda një veture në Sllatinë

Një person i vdekur është gjetur brenda një veture në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës.

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës Agron Borovci.

Ai theksoi se policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes si dhe mjekët emergjent të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës, mashkull.

“Aktualisht policia po ndërmerr të gjitha veprimet e duhura hetimore dhe ato të ekzaminimit, me qëllim sqarimin dhe ndriçimin e plotë të ngjarjes dhe në koordinim me prokurorin e shtetit ka nisur një hetim mbi vdekjen”, tha Borovci.

LEXO EDHE:

Back to top button