Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 10 deri në 19, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 30 deri në 36 gradë.

LEXO EDHE:

Back to top button