Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Moti sot do të jetë me diell dhe me erë mesatare nga drejtimi jugperëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 6 deri në 17, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 26 deri në 34 gradë. UV=9

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe me erë nga drejtime të ndryshme. Temperatura minimale do të ulet në 13, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 33 gradë Celsiusë. /Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button