Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Moti sot do të jetë me diell me vranësira lokale të ulëta deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga jugu. Temperaturat do të sillen nga -3 deri në 19 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare jugore. Temperatura minimale do të jetë 4 gradë, ndërsa maksimalja do të jetë 19 gradë.

LEXO EDHE:

Back to top button