Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët nga drejtime të ndryshueshme. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 11 deri në 20, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 31 deri në 38 gradë.

Në SHkup moti do të jetë me diell. Temperatura minimale do të zbresë deri në 17, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 37 gradë.

LEXO EDHE:

Back to top button