Pogba, firmos me “Zonjën e Vjetër” në ditët në vijim

Poll Pogba tashmë mund të konsiderohet si lojtari më i ri i Juventusit.

Sipas asaj që bën të ditur Fabrizio Romano, mesfushori francez do të nënshkruajë kontratë në ditët në vijim. Lojtari është pajtuar me kushtet e ofruara nga “Zonja e Vjetër” dhe kanë mbetur vetëm disa formalitete para se të zyrtarizohet me fanellën bardh e zi.

Francezi do të kthehet në Torino si lojtar i lirë, pasi i skadoi kontrata me Mançester Junajtedin.

LEXO EDHE:

Back to top button