PSZH nuk heq dorë nga sulmuesi i Sasuolos

Paris Sen Zhermen nuk heq dorë nga sulmuesi italian i Sasuolos, Xhianluka Skamaka. Klubi italian kërkon 50 milionë euro për kartonin e tij, ndërsa PSZH tashmë e ka rritur ofertën në 40 milionë euro, plus bonuse.

Sipas gazetarit Xhianluka Di Marzio, francezët janë të prirur për të investuar te djaloshi, i cili ka qenë në një formë shumë të mirë sezonin që kaloi.

Gjithashtu PSZH duhet të zgjidhë të ardhmen e Ikardit dhe Nejmarit, të cilët duket se nuk kanë të ardhme në Paris.

LEXO EDHE:

Back to top button