Publikohet videoklipi i Gashit në bashkëpunim me Sting

Sting u bë pjesë e këngës së re të artistit me prejardhje shqiptare, Gashit.

Kënga titullohet “Mama”, dhe Sting shkroi vijën e dytë melodike të këngës e cila është pjesë e albumit të ri të Gashit që mban titullin “1984”.

Gashi më herët kishte theksuar në një intervistë për revistën Forbes, se bashkëpunimi u krijua gjatë bllokimit të COVID-19.

https://youtube.com/watch?v=0tJAxLvV7gY%3Ffeature%3Doembed

LEXO EDHE:

Back to top button