Receta e ditës: Fettuccine me salcë kremoze djegës dhe mish pule

Për të gjithë adhuruesit e ushqimeve pikante, kjo recetë është një kënaqësi e vërtetë.

E thjeshtë për t’u përgatitur, e shpejtë dhe e shijshme, kjo recetë për fetuccine në një salcë kremoze djegës, e servirur me pulë është zgjedhja e duhur për drekën e sotme, apo jo?

YouTube video

LEXO EDHE:

Back to top button