Receta e ditës: Smoothies për pastrimin e trupit

Tani është koha ideale për të detoksifikuar trupin.

Përbërësit e nevojshëm:

  • 1 mollë
  • 1 karotë
  • 1 panxhar
  • 1 limon
  • pak xhenxhefil të grirë

Mënyra e përgatitjes:

Pritini të gjithë përbërësit dhe vendosini në një blender. Në fund, shtoni pak xhenxhefil të grirë në përzierje.

 Përziejini sërish dhe konsumojeni menjëherë.

LEXO EDHE:

Back to top button