Rikthehet Premier Liga: Totenhami, Liverpulli e Arsenali janë në aksion

Kampionati Botëror mbaroi dhe tashmë radhën e kanë kampionatet e klubeve. Premier League ristarton sot me 7 sfida interesante, ku Brentford-Totenham janë të parat që ndeshen sot. Kjo ndeshje pritet të jetë tepër e bukur, ku mendohet të jetë një sfidë intensive dhe befasuese.

Lester-Njukasëll, Aston Villa-Liverpul dhe Arsenal-Uest Ham janë tre ndeshje të tjera ku priten të kenë emocione dhe gola gjatë 90 minutave.

LEXO EDHE:

Back to top button