Rrokulliset vetura në Shkup, lëndohen nënë e birë

Para pak çastesh në rrugën Bosnja Hercegovina në Shkup, një veturë e tipit “Opel Astra” është rrokullisur si rezultat i pengimit të qarkullimit nga një veturë tjetër në lëvizje, informon gazeta KOHA.

Në veturën që është rrokullisur kanë qenë vozitësi (i moshës së re) dhe nëna e tij. Nga aksidenti që të dy kanë mbetur të lënduar dhe janë dërguar për kurim në Spitalin e Qytetit të Shkupit “8-Shtatori”.

LEXO EDHE:

Back to top button