Shakira zhvendoset në miami për shkak të një personazhi misterioz!? E gjithë bota po flet për të dashurin e saj të ri

Shakira zhvendoset në miami për shkak të një personazhi misterioz!? E gjithë bota po flet për të dashurin e saj të ri

Shakira  ka në plan të transferohet në Miami , ku do të marrë djemtë që ka pasur me ish-partnerin e saj  Gerard Pique , dhe gazetat spanjolle shkruajnë se ajo dyshohet se ka gjetur një dashuri të re atje.

Këngëtarja 46-vjeçare kolumbiane vendosi të transferohej në Florida pasi ajo dhe Pique nënshkruan një marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve pasi u ndanë sepse ai e tradhtoi. Fansat e saj tani po spekulojnë nëse ajo do të largohet nga Barcelona me Milanin 10-vjeçar dhe Sasha -n 8-vjeçar në fund të vitit shkollor në qershor ose në ditët në vijim pasi u njoftua se planifikon të largohet deri në prill.

Shakira

Mediat raportojnë se tani ajo mund të ketë një arsye tjetër për të përshpejtuar lëvizjen e saj në Miami , dhe kjo për shkak të burrit misterioz që takoi disa muaj më parë.

“ Duket se këngëtarja kolumbiane ka gjetur një dashuri të re me një mashkull misterioz, të cilin dyshohet se e ka takuar në Miami dhe me të cilin ka katër muaj kontakte ”, shkruajnë tabloidet spanjolle.

Mediat nuk po zbulojnë më shumë detaje, përveçse konfirmojnë se njeriu misterioz nuk është Antonio de la Rua , me të cilin ishte lidhur para se të takohej me Pique në Kupën e Botës 2010 .

Shakira ende nuk ka komentuar asgjë, e as përfaqësuesi i saj nuk ka folur për media.

Pritej që këngëtarja të largohej nga kryeqyteti katalanas për në Florida në fillim të vitit me djalin e saj 10-vjeçar Milan dhe 8-vjeçarin Sasha .

Megjithatë, mjekët thuhet se zbuluan një problem shëndetësor për nënën e Shakirës pasi ajo u ndje mirë javën e kaluar dhe kërkoi kujdes mjekësor.

LEXO EDHE:

Back to top button