Shiten 12.500 bileta për miqësoren e Shqipërisë me Bullgarinë

Kombëtarja shqiptare do të zhvillojw miqësoren ndaj Bullgarisë, me sfidën që do të nisë në orën 18:00. Ndryshe nga Republika Çeke, ku shitja e biletave ishte me ritëm të frikshëm dhe për tri orë u mbaruan të gjitha, për duelin ndaj ballkanasve ka një interes disi më të ulët.

Deri më tani janë shitur afërsisht 12.500 bileta, por kujtojmë edhe faktin që ky është një takim miqësor, dhe jo një ndeshje në kuadër të kualifikueseve, shkruan Panorama.

Ndërkohë pritet që deri në orën e ndeshjes numri të shkojë deri në 14 mijë.

LEXO EDHE:

Back to top button