Shkëndija, mëson kundërshtarët e raundit të parë

Kampioni aktual i Maqedonisë në futboll, skuadra e Shkëndijës, ka mësuar të gjitha kundërshtarët e mundur në kuadër të raundit të parë të eliminatoreve të Ligës së Kampionëve.

- Advertisements -

Skuadra tetovare është në mesin e basrtësve në Grupin e 2-të, ndërsa kundërshtrët e mundshëm janë : Boraci nga BeH, Mura e Sllovenisë, Konahs nga Uellsi dhe Helsinki nga Finlanda.

Shorti për raundin e parë eliminatore të Ligës së Kampionëve është gjatë ditës së martë, në orën 12.00.

LEXO EDHE:

Back to top button