Shkup, dënohet personi që parkoi veturën para shtatores së mbretit Samuil

Pas publikimit të videos në rrjetet sociale, Qyteti i Shkupit njofton se është gjobitur personi që parkoi veturën në hapësira të ndaluara për parkim në rrugën Maqedonia në Shkup. Personi është dënuar me 50 euro.

- Advertisment -

Ndryshe, në rrjetet sociale u publikua video ku shihej se si një person parkon veturën para shtatores së mbretit Samuil dhe fillon të lutet para tij.

LEXO EDHE:

Back to top button