Shpërthim afër stacionit të Policisë së Kosovës në veri

Shpërthim afër stacionit të Policisë së Kosovës në veri

Një shpërthim në afërsi të stacionit të Policisë së Kosovës në veri ka ndodhur rreth orës 03:00 të mëngjesit.

Policia njoftoi se shpërthimi ka ndodhur në rrugën “Petar Kral” dhe nuk ka asnjë të lënduar.

LEXO EDHE:

Back to top button